Pristatymas

Prekių pristatymo būdai Lietuvoje:

Parduotuvėje Dirbtuve.com pirktas prekes pristatome per 1-5 darbo dienas nuo pranešimo iš banko apie atliktą mokėjimo pavedimą gavimo (dažniausiai prekes gaunate sekančią darbo dieną po jų išsiuntimo).
Dėmesio! Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 5.00€, taikomas mažo užsakymo administravimo mokestis - 3.00€. Pridėkite prekių į krepšelį daugiau už 5.00€ ir nemokėkite mokesčio!
Atsiimk Omniva paštomate (siuntos gabaritai iki 41x38x64cm)

Kaina: Pristatymas per Omniva terminalus papildomai kainuoja 3.63 .

Trukmė: Pristatymas per 1-2 d.d. 

Vieta: Omniva paštomatas. Pristatoma į 86 Lietuvos miestus (iš viso veikia virš 200 paštomatų). Paštomatų adresus rasite ČIA.

Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus SMS ir el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške nurodysime paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato.  

Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į Dirbtuves.com parduotuvę. Primename, jog nukreipti siuntą į kitą pristatymo vietą negalima.

Papildoma informacija apie Omniva paštomatų naudojimą rasite ČIA.Gauk prekę į namus, darbą

Kaina: pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) nepriklausomai nuo užsakymo sumos kainuoja 4.84 . Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja 30.00 .

Trukmė: per 1-2 d.d. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką kurjeris informuos klientą telefonu arba SMS žinute.

Vieta: Pristatoma nurodytu adresu darbo dienomis kurjeriu per Omniva tarnybą.Atsiimk Lietuvos pašto skyriuje

Kaina: Pristatymas į artimiausią pašto skyrių papildomai kainuoja 3.63 .

Trukmė: 3-5 d.d. po apmokėjimo gavimo. Šventiniu laikotarpiu ar į kaimo vietoves siuntimas gali trukti iki 10 d.d.

Vieta: Siunta pristatoma į artimiausią pašto skyrių. Klientas nurodytu adresu gauna pranešimą apie atkeliavusią registruotą siuntą. Su šiuo pranešimu bei asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu siuntinį galima atsiimti pašto skyriuje.
Atsiimk nemokamai Kauno biure

  Prekių atsiėmimas Kauno mieste (Atsiimkite nemokamai Kaune)

  Kaina: nemokamai, pristatymo mokesčio nėra!

Trukmė: Kai tik užsakymas bus paruoštas Jus informuosime el. paštu arba telefonu. Atvažiuokite atsiimti prekę tik gavę pranešimą, kad Jūsų prekė paruošta atsiimti. Prekes galite atsiimti darbo dienomis 8:00 - 17:00 val.

 Vieta: užsakymą atsiimti galite atvykus į Dirbtuves.com biurą, esantį adresu: Drobės g. 62, KaunasPrieš atvykstant, būtinai suderinkite susitikimo laiką telefonu.

Atsiimti siuntą galės tik asmuo, kurį Jūs nurodysite formuodami užsakymą. Kadangi esame internetinė parduotuvė, užsakyma atsiimti galima tik apmokėjus iš anksto (žr. Apmokėjimas). 

 Prekių į užsienį pristatymas (iki 20 kg)


Prekes (iki 20 kg.) greitai ir saugiai pristatome Lietuvos Paštu į šias užsienio šalis: Anglija, Airija, Austrija, Baltarusija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Estija, Graikija, Gruzija, Kazachstanas, Kroatija, Latvija, Lenkija, Liuksemburas, Makedonija, Norvegija, Olandija, Islandija, Ispanija, Italija, Prancūzija, Ruminija, Rusija, Slovakija, Slovenija, Suomija, Švedija, Šveicarija, Vokietija, Ukraina

Pristatymo mokestis priklauso nuo siuntos svorio bei pasirinktos šalies, į kurią bus siunčiama siunta. Tiksliai Jūs galite sužinoti pristatymo mokestį krepšelio puslapyje prieš apmokant, pasirinkus savo šalį bei regioną.

Paprastai pristatymas į užsienį užtrunka 5-15 darbo dienių.Primename, kad pristatymo išlaidos nėra įtrauktos į Dirbtuves.com parduotuvėje nurodomas prekių kainas. Jei turite klausimų dėl prekių pristatymo, prašome kreiptis: el. paštu info@dirbtuves.com, telefonu:  +370 671 98540 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val.